Виробничий відділ
Торговий відділ

Набрав чинності закон про обов'язкову сертифікацію енергоефективності будівель і об'єктів будівництва

Згідно з текстом закону, передбачається введення обов’язкової сертифікації енергоефективності для об’єктів будівництва, будівель і частин будівель, що здаються в оренду на термін більше 1 року, для будівель з опалювальною площею понад 250 кв. м, в яких розташовані державні органи і проводиться прийом громадян (останні – в разі проведення реконструкції).

Ця сертифікація також обов’язкова для об’єктів будівництва із середнім і значним класом наслідків.

Положення закону про обов’язкову сертифікацію не поширюватимуться на об’єкти культурної спадщини, будівлі промислового і сільськогосподарського призначення, об’єкти енергетики, транспорту, зв’язку та оборони, складські приміщення, культові споруди (наприклад, церкви), тимчасові споруди, в тому числі призначені для здійснення підприємницької діяльності, а також на окремо розташовані будинки з опалювальною площею менше 50 кв. м і індивідуальні будинки (крім випадків отримання державної підтримки на здійснення термомодернізації або сертифікації таких будинків за бажанням власника).

Мінімальні вимоги до енергоефективності будівель будуть переглядатися раз на 5 років.

Виготовлення енергетичного сертифіката будівлі по об’єкту будівництва покладається на замовника будівництва до прийняття такого об’єкта в експлуатацію в установленому законодавством порядку.

Згідно з текстом законопроекту, передбачається, що термін дії сертифіката енергетичної ефективності становитиме 10 років.

Замовити дзвінок
* Ваше ім'я:
* Ваш номер телефону:

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×