Виробничий відділ
Торговий відділ

Як заощадити на електриці

Як заощадити на електриці? Способів економії електрики є досить багато, але ми розглянемо один з найдієвіших, а саме економію завдяки використанню ламп зі світлодіодами (LED) і компактних люмінесцентних ламп (КЛЛ). Лампами  ми користуємося щодня і практично повсюдно. Завдяки використанню зазначених вище ламп можна зменшити споживання електрики до 90%, що в наш час, як ніколи стало актуальним.

Світлодіодна лампа (LED)

Світлодіодна лампа (LED) - це одна з найновіших розробок в області освітлення, економічніше її поки не придумано. ЛЕД лампа в порівнянні з усім знайомою лампою розжарювання, якими ми користуємося дотепер, допоможе заощадити до 90% електрики. Іншими словами, якщо Ви використовували лампу розжарювання потужністю 100 Вт, то аналогом такої лампи є світлодіодна всього 10 Вт, що в 10 разів менше! Нескладною арифметичною дією тепер можете підрахувати яку суму Ви заощадите, просто змінивши старі лампи розжарювання на нові - світлодіодні (LED). Ці лампи мають дуже великий ресурс роботи котрий обчислюється роками. Важливим чинником є і те, що дана лампа абсолютно безпечна для екології і зовсім не містить ніяких шкідливих речовин.

Люмінесцентна лампа (КЛЛ)

Компактна люмінесцентна лампа (КЛЛ) або, як в простолюдді її звикли називати «економка» ще один яскравий представник економії на електриці, але поступається лампам зі світлодіодами. Якщо світлодіодна лампа зможе заощадити до 90% електрики, то компактна люмінесцентна допоможе Вам платити за електрику максимум в 5 разів менше. За вартістю вона дешевше і є чимось перехідним між лампою розжарювання і світлодіодною лампою. Можна порахувати економію і на цій лампі, знаючи, що аналогом 100Вт лампи розжарювання є «економка» з потужністю в 20 Вт. Дані лампи так само володіють великим ресурсом роботи, але знову ж таки поступаються світлодіодним.

Поки що стримуючим фактором для людей бажаючих перейти на більш економічне освітлення є тільки ціна на світлодіодні і компактні люмінесцентні лампи, але якщо порахувати скільки дані лампи заощадять в підсумку, то вигода очевидна. Тим більше ціна на лампи розжарювання залишається завжди приблизно на одному рівні, а LED і КЛЛ лампи постійно дешевшають. У середньому дані лампи повністю окупаються від 5 до 16 місяців залежно від їх ціни, потужності і часу роботи. Крім цього світлодіодні і компактні люмінесцентні лампи завжди володіють гарантією, яка забезпечує Вас захистом від постійної витрати грошей на придбання все нових і нових перегорілих ламп, чим не може похвалитися звичайна лампочка. Крім економії електрики нові лампи зможуть задовольнити Ваші побажання і по колірній температурі освітлення.

Тож не втрачайте часу і своїх грошей - переходьте на більш практичне, зручне і дешеве освітлення прямо сьогодні завдяки світлодіодним і компактним люмінесцентним лампам, які можна заказати у нашому інтернет-магазині електротоварів: 
https://etk-shop.com.ua/

Замовити дзвінок
* Ваше ім'я:
* Ваш номер телефону:

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×