Виробничий відділ
Торговий відділ

Для чого потрібне зовнішнє освітлення території?

 Для багатьох зовнішнє освітлення давно перейшло з баналього освітлення території в сміливі дизайнерські рішення. Зовнішнє освітлення має ряд позитивних переваг, одна із них - це безпека території. 


Навіщо потрібно освітлювати тереторію? 


           Зовнішнє освітлення - це не декоративна функція. В першу чергу, це стабільне освітлення входу, вхідних дверей та вікон. Також, потрібно добре освітлювати сходи, особливо у зимовий період. На сьогоднішній день технологій для освітлення безліч, різні ліхтарі, прожектори, дизайни, колорова гама і система для встановлення різна.


З чого починається робота? 


       Для того, щоб встановити освітлення на території потрібно розробити ефективну освітлювальну систему, виявити дрібні деталі, нюанси і зробити розрахунки для початку монтажних робіт. Щоб установка була вдалою, необхідно скласти детальний план освітлення, скласти розрахунок конфігурації освітлювальної системи, провести контроль встановлення комунікації, підключити світлове обладнання і після - встановити вимикачі. 


           Саме такий перелік роботи повинні виконувати професіонали, а Вам лише залишається задуматись про тип і дизайн світильників. Ціни та описи на вуличне освітлення Ви можете переглянути на нашому сайті:  https://etk-shop.com.ua/catalog/nyzkovoltne-obladnannia/svitlotekhnika/


Якість та  знижки гарантуємо! 

Замовити дзвінок
* Ваше ім'я:
* Ваш номер телефону:

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×